Web Tasarım


Web Tasarım

Web Tasarım günümüzün en etkili ve en düşük maliyetli reklam platformlarından birisidir. Firmanız için yaptıracağınız web tasarımı ile ürün ve hizmetlerinizi hiç bir maliyet ödemeden müşterilerinize tanıtabilir, yeni müşteriler edinebilirsiniz.

Bir web sitesine sahip olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Yaptıracağınız web tasarım ile müşterilerinize firmanızın kurumsallığını göstermiş olursunuz.

Çalıştığınız müşterilerinizin gözünde imajınızı tazeler, yeni müşteriler edinmek için rakipleriniz karşısında bir adım öne geçersiniz.

Şirketiniz için kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarım hizmeti mi almak istiyorsunuz? Hazırlamış olduğumuz hazır web sitesi tasarımlarını görmeden karar vermeyin. Tamamen profesyonelce hazırlanmış olup, özel tasarım bir web sitesi ile aralarında hiç bir fark bulunmamaktadır.

Hazır web sitesi tasarımımızda yönetim paneli, opsiyonel dil seçenekleri, tümü düzenlenebilir ana sayfa, sınırsız ürün ekleme sayfası, google map, sosyal medya gibi birçok özellik bulunmaktadır.

Hazır web sitesi tasarımımız düşük bütçeli firmalardan yeni açılan firmalara, tasarımını yenilemek isteyen firmalardan yeni teknolojiler ile tanışmak isteyen firmalara kadar birçok alandaki kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir.

web-tasarim

Neden Web Tasarım?

Web Tasarım en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır,

7/24 müşterileriniz size ulaşabilirler,

Ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize masrafsız tanıtabilirsiniz,

Yeni potansiyel müşteriler kazanabilirsiniz,

Yeni ürün ve kampayalarınız ile ilgili müşterilerinize bilgi verebilirsiniz,

Ürünlerinizin satışını internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz,

İşletmenizin prestijini önemli ölçüde artırmış olursunuz,

Dünya’nın herhangi bir yerindeki müşterilerinize saniyeler içinde ulaşabilirsiniz,

E Ticaret Sitesi

E Ticaret profesyonel E Ticaret paketleri ile artık bir e ticaret sitesine sahip olmak çok kolay. 1 günde kullanıma hazır hale getirdiğimiz e-ticaret paketimiz ile ürün ve hizmetlerinizin satışını hemen yapabilirsiniz. Kolay yönetim paneli aracılığı ile e-ticaret sitenize yüzlerce ürünü çok hızlı bir biçimde ekleyebilirsiniz.

Onlarca tema desteği ile zenginleştirmiş olduğumuz e-ticaret paketlerimize her hafta yeni bir tema ekliyoruz. Web 2.0 teknolojisi ile hazırlamış olduğumuz temalarımız ile müşterilerinize kaliteli bir e-ticaret deneyimi yaşatın…

E Ticaret sistemlerimizde en büyük avantajımız teknik ekibimizin sürekli olarak sistemimizi güncel tutması. Web dünyasındaki her yeniliği (Google Plus) bir kaç gün içerisinde hatta ve hatta birkaç saat içerisinde tüm müşterilerimizin hizmetine sunuyor olmamız.

Size profesyonel bir E Ticaret deneyimi sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Profesyonel yönetim paneli ile kendinize, web 2.0 teknolojisi ile hazırlamış olduğumuz temalarımız ile müşterilerinize kaliteli ve hızlı bir E Ticaret deneyimi yaşatın…

Günümüzde internet insanlar arasında hızla yaygınlaşmaktadır. Milyonlarca kişi aynı anda internette dolaşarak istemiş olduğu bilgiye saniyeler içerisinde ulaşabilmektedir. Bu teknoloji ile artık son kullanıcılar bir ürün veya hizmet satın almadan önce mutlaka internet üzerinden arama motorları yardımı ile bir araştırma yapmaktadır.

web-tasarım-banner

 

Sınır Sizsiniz

Yüksek boyutlardaki hosting ile sınırsız ürün, hizmet ve kategori ekleyin

Hiç şüphesiz firmalar tarafından günümüzün en çok tercih edilen reklam ve tanıtım aracı internet siteleridir.

Bir web tasarım ile firmanızın prestijini artırabilir, tanıtımını yapabilir ve müşterilerinize ürünleriniz yada hizmetleriniz hakkında bilgiler verebilirsiniz.

2011 yılı itibariyle internet kullanımı ülkemizde önemli oranda yükselme göstermiştir. Artık nüfusumuzun 15%’i internete hızlı bir şekilde ulaşabilir durumdadır ve insanların birçoğu da zamanının büyük bir kısmını internet karşısında geçirmektedir. Bilgiye çok kolay ulaşılabilen böyle bir ortamda birçok kişinin, hizmet almayı düşündükleri firma ile çalışmaya başlamadan önce yaptıkları neredeyse ilk şey firmanın internet sitesini ziyaret etmek olmaktadır.

İnternet kullanımının bu denli yaygınlaşması kurumsal firmaların bir internet sitesine sahip olmasını artık zorunlu hale getirmiştir. Sektör de neredeyse bir yarış haline gelen internet sitelerindeki artış da göstermektedir ki birçok firma bu yarışın gerisinde kalmayı istememektedir.