Sultangazi Bilgisayar Tamiri


Bilgisayarlar, hayatımızda en sık şekilde kullandığımız güçlü özelliklere sahip teknolojik cihazlardır. Daima bu cihazlardan gerekli performansı en iyi şekilde almamız, bizleri her bakımdan oldukça memnun eder. Ancak bazı durumlarda bu cihazlarla ilgili birtakım sorunların oluşumu karşımıza çıkar.

Çeşitli şekillerde ortaya çıkabilen bu sorunlar, bilgisayarın dış tasarımıyla ilgili olduğu kadar iç mekanizmasıyla da ilgili olabilir. Oluşan her bir problem, bir şekilde cihazın çalışma performansını oldukça olumsuz yönde etkiler. Mutlaka bilgisayarı eski gücüne kavuşturmak içinse bu tür durumlarda iyi bir tamir işleminin yapılmasına ihtiyaç olur.

Bu kapsamda Sultangazi Bilgisayar Tamiri hizmetleri olanaklarından yararlanarak oluşan probleme yönelik en iyi çözümleri elde edebilirsiniz. Yapılan incelemeler neticesinde bilgisayarınızda oluşan hasarlar giderilir ve tekrar cihazınız en iyi şekilde kullanılabilir bir hale getirilir.

Yedek Parça Değişimleri

Arızalanan bilgisayarların birçoğunda bazen birtakım yedek parça değişimlerinin yapılması gerekebilmektedir. Cihazın aynı performansla uzun süreler çalışabilmesi için bu noktada mutlaka yeni orijinal yedek parçalarla bir değişim yapılmalıdır.

Çünkü farklı bir marka parçanın kullanılması halinde bazen cihazla parça arasında bir uyum sorunu meydana gelebiliyor. Bu bakımdan bu konuda hassas ve dikkatli şekilde hareket etmeye özen göstermek gereklidir.

Bilgisayarlarda Ortaya Çıkan Arıza Çeşitleri

Bilgisayarlar, içerisinde oldukça gelişmiş ve çok yönlü bir mekanizma sistemi barındırmaktadır. Bu sistemin herhangi bir yerinde meydana gelebilen bir arıza, diğer bölümleri de olumsuz yönde etkileyebiliyor. Bu bakımdan arızanın nereden kaynaklandığını tam olarak bulup buna yönelik bir çalışma gerçekleştirmek gerekiyor.

 • Yazılım ve donanım sorunları
 • Ekran ve kasa sorunları
 • Hard disk ve ekran kartı arızaları
 • Ana kart veya ses kartı sorunları
 • Çipset ve işlemci arızaları

Bu ve benzeri daha birçok sorun, bilgisayarlarda meydana gelebilen önemli teknik aksaklıklardır. Doğru şekilde doğru tekniklerle bu sorunlara yönelik çözümler üretildiğinde, sorunlardan da aynı ölçüde kurtulmak mümkün olur.

Uygun Fiyatlı Tamir Seçenekleri

Bilgisayarlara yönelik olarak yapılan tamir işlemleri, buna dair birtakım maliyetlerin ayrılmasını gerektirmektedir. Oluşan soruna ve arızanın durumuna göre bu noktada fiyatlarda birtakım değişiklikler meydana gelebilmektedir.

Bir tamirat işlemi yaptırırken mutlaka en uygun fiyatlı hizmetleri bulup bundan yararlanmaya çalışmak gerekir. Sultangazi Bilgisayar Tamiri hizmetleri kapsamında bu konuda oldukça elverişli imkânlara yer verilmiştir. İhtiyacınız olan gerekli teknik destekleri buradan en iyi kaliteyle almanız mümkündür.

Sultangazi  Bilgisayar Teknik / Tamir Servisi 

Sultangazi Teknik Servis olarak bilgisayar servisi konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir. Bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz ev ya da iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır bilgisayar konusunda faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar teknik servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur.

Yerinde teknik servis talep ettiğinizde randevu sistemine bağlı olarak iş ya da evinize gelinerek sorun çözüme kavuşturulmaya çalışılır. Eğer iş ya da evinizde çözülemeyecek bir sorun ise bilgisayarınız merkez binamıza getirilerek burada gerekli testler ve işlemler yapılarak tekrar iş ya da evinize bırakılır.

Sevgili Sultangazi semti sakinlerine en hızlı bilgisayar servisini vereceğimizden eminiz.

0212 667 92 49 veya 0212 619 11 11 numaralı telefonu tuşlayarak bilgisayar teknik servisi ekibimizden randevu talep edebilirsiniz.

 • Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi,
 • Notebook Tamiri ve yedek parça,
 • Network kurulumu ve desteği,
 • Adsl ( İnternet ) teknik destek,
 • Firmalara Özel Yazılımlar,
 • Web Sayfası Tasarımı,
 • Notebook Satışı,
 • Bilgisayar Satışı ve Servisi,
 • danışmanlık Hizmetleri,
 • data Kurtarma.

Sultangazi Masaüstü PC Laptop ya da diğer çevrebirimleriniz için teknik servis hizmeti ve arızaya mahal vermeden tedbirlerin öncede alınması anlamında sizlerin hizmetinizdedir.

Yerinde Bilgisayar Servisi Nedir?

Sultangazi ‘de 7/24 saat bilgisayar teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Sultangazi ‘ de bilgisayar teknik servis hizmeti almak için 0 (212) 619 11 11 numaralı çağrı merkezimizi arayınız.

Sultangazi Bilgisayar Servisi olarak İstanbul Avrupa yakasında bütün bilgisayar kullanıcılarının bilgisayar arızalarını en çabuk şekilde tamir etmekteyiz. Üstelik bu hizmet tahmin ettiğiniz gibi yüksek maliyetli değil.

Sultangazi Bilgisayar Servisi haftanın bütün günleri her ilçede konumlanmış gezici servisleri ile 24 saat aralıksız çağrı merkezimize gelen bilgisayar servisi talepleri üzerine bildirilen adrese yola çıkmakta ve servis talebinizin akabinde en kısa sürede adresinizde bulunmaktayız.

Sultangazi Bilgisayar Servisimiz Format Atma, veri kurtarma, notebook tamiri, laptop tamiri, printer tamiri, parça değişimi, işletim sistemi kurulumu, formatlama, virüs temizleme ve Bilgisayar Genel bakım hizmetlerini vermektedir.

Sultangazi Bilgisayar Tamiri gereksinimi duyulan her an sadece bir telefon mesafenizde olup çağrılarınızı beklemektedir. Çağrı merkezimizden ayrıca teknik destek de alabilirsiniz.bilgisayar servis hizmeti ücretlerini çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.