Santral Sistemleri


 

Santral Sistemleri

Günümüzde iletişim teknolojileri hızla gelişiyor. Bununla birlikte farklı altyapılara ihtiyaç duyuluyor. Kurumsal firmalar ve şirketler için sabit telefon ile haberleşmek büyük öneme sahip. Peki sabit telefonun prestiji ile mobil telefonların esnekliğini bir arada sunan bir çözüm mümkün mü? IP Santral (IP PBX) ve IP Telefon teknolojilerini bütün detayları ile sizin için araştırdık.

 

Telefon Santrali Nedir?

Telefon santrallari aynı ağ üzerindeki telefonların birbirleriyle sabit telefon şebekesine çıkmadan haberleşmelerini sağlar. Yani santral sayesinde yerel bir telefon ağı kurularak telefonlar arasında ücretsiz görüşme yapılabilirken sabit telefon şebekesi üzerinden de yerel telefon ağı dışındaki telefonlarla iletişim kurulabiliyor. Telefon santralleri günümüzde firmalar tarafından şirket içi haberleşmeyi gerçekleştirmek için tercih ediliyor.  Kullanıcılar kendilerine verilen kısa kodları (abone numaralarını) tuşlayarak birbirleriyle veya telefon numarasını tuşlayarak dış hatlarla kolayca konuşabiliyor.

 

Yetkili Karel Santral Servisi uygun fiyatlarla tamir, bakım hizmetleri, santral kurulumları ve Karel teknik servis hizmeti sunmaktayız.

santral-sistemleri             santral-sistemi

Karel santral ürününe destek veren karel santral teknik servis ekibimiz karel santral modeli ayırt etmeksizin santral kurulumunu başarı ve uzmanlık ile kurmaktadır. Başlıca karel santral kurulumu yapılan santral modelleri şöyledir. Karel ms26S, karel ms26C, karel ms38S, karel ms38C, karel ms48S, karel ms48C, karel ms128, karel ms224, karel ds200M, karel ds200S, karel ds200L, karel santral konsolu kurulumu, santral karşıma anonsları, karel bekletme müzikleri, karel profeyonel evm dolumları, robot operatör kurulumları, netcm web cm telefon rehber programları, telefon ses kayıt sistemi kurulumlarını Başarılı bir şekilde profesyonel ve garantili olarak karel santral kurulumu hizmetini sunmaktadır.

santral sistemi

Karel Santral Servisi Hizmetleri Karel telefon hatlarında, kablolarında, donanımsal telefon ürünlerinde, dış etmenlerde oluşmuş olan kullanıcı tarafında iletişim kökenli arızalarının tamamını ortadan kaldırmak için özel eğitim almış olan karel santral teknik servis ve karel servis personelleri; Arızaların tamamını onarmak ve bakımını sağlamak için karel santral servisi hizmetini yetkili olarak sunmaktadır.