Sultangazi Bilgisayar Servisi


Firmamız İstanbul Avrupa yakası Sultangazi ilçesinde her marka ve model bilgisayar için bilgisayar tamir bakım satış bilgisayar teknik servisi toner dolum bilişim hizmeti vermektedir. Sultangazi bilgisayar Sıfır ve 2. el bilgisayar satışı, bilgisayar teknik servis, bilgisayar yedek parçaları ve sarf malzemeleri hizmeti vermektedir.

Firmamız Sultangazi bilgisayar servisi olarak Sultangazi’de en hızlı ve en güvenilir bilgisayar servisi hizmetini vermektedir. Sultangazi Bilgisayar Bakım ve Onarım arıyorsanız Sultangazi Bilgisayar Bakım satış tamir teknik servis toner dolum toner dolumu Sultangazi’nin en iyi firmaları içindedir.

Sultangazi Bilgisayar Servisi için doğru karar doğru adres.

Sultangazi Bilgisayar Servisi olarak siz sevgili müşterilerimize hızlı, dürüst ve güvenilir servisi sunmaktan gurur duyuyoruz Yerinde Teknik Servis Hizmeti konusunda uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz…

Bilgisayarınız arıza yaptığında yada bir sorunla karşılaştığınızda kapı kapı dolaşıp Sultangazi de Bilgisayarcı aramak, zaman ve enerji kaybetmek yerine 0212 667 92 49 numaralı telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. Siz değerli müşterimize gezici personellerimizden en yakın mevkide bulunan personel yönlendirilir ve Bilgisayar tamiri ile ilgili gerekli olabilecek birçok malzeme gezici servis araçlarımızda mevcuttur. Bu sayede sorun kısa sürede çözülür, gerekli malzeme temini için zaman kaybedilmez. Markası, modeli, sorunu, servis günü, servis saati ne olursa olsun servis arkadaşlarımıza telefonda arıza konusunda ve bilgisayarın arızalanmadan önceki durumu ile ilgili detaylı bilgi verebilir ve alabilirsiniz. Bu konuda sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir. Sultangazi ’de bilgisayar tamiri ve servisi konusunda bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.