Tablet Servisi


Tablet Tamiri

Tablet Servisi tabletlerinizdeki tüm arızalarda sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Tablet Servisi tabletinizdeki meydana gelen sorunlarda servis hizmeti veriyor. Exper Tabletinizdeki tüm sorunlarınızda arayabileceğiniz 0850 799 0 500 nolu telefonumuz çalışma saatleri içerisinde destek veriyor.

Tablet Servisi sizlere dokunmatik kırıldığında, LCD ekran görüntü vermediğinde, şarj soketi problemi yüzünden şarj almadığında, logo ekranında donduğunda, yazılımsal ve format gibi konularda destek veriyor.

Tablet Servisine çağrı merkezimizden gerekli bilgileri aldıktan sonra tabletinizi iletmek için kendi kutusu ile beraber paketleyip yollayabilirsiniz. Tabletinizdeki tüm sorunlarınız için bizlere ulaşabilesiniz. Tabletinizi kargo bilgilerimizi aldıktan sonra iletebilirsiniz.

Tablet servisi her zamanki gibi yepyeni ürünleriyle tüm müşterilerine hizmet veriyor.  Tablet servisi ile tüm mutlu müşterilerimize tabletiniz ile ilgili tüm sorunlarınızda çözüm odaklı hızlı çözümler buluyoruz.  Tablet servisi her zaman hızlı ve pratik çözüm üreten ekibi ile hizmet vermekten gurur duymuştur.

tablet-tamir tablet-tamiri

Tablet servisi ile tabletlerinizde tüm sorunlarınız bizim kaydımız altında. Tüm tabletlerinize hizmet veriyoruz. Dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde bize ulaşmanın keyfini sizler de yaşayın.

Tabletinizdeki tüm sorunlarınız için lütfen çağrı merkezimizi arayarak bilgi alınız. Daha sonrasında müşteri yetkilimizdne aldığınız bilgiler doğrultusunda tabletinizi paketleyerek bize en yakın kargo ile iletiniz.