Sultangazi Sultançiftliği Bilgisayar Servisi


Kullanımının kolay ve pratik olmasından dolayı bilgisayar konusunda insanlar genel olarak notebook türü cihazları yaygın olarak tercih etmektedir. Bu ürünler çoğu zaman tasarımları ve sistemsel özellikleriyle daima istenilen performansı en iyi şekilde kullanıcılarına sunabilmektedir. Ancak yine de zaman içerisindeki kullanımlara bağlı olarak bu ürünlerde de birtakım teknik sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Doğru bir analiz ve incelemeyle bu cihazlardaki arızaların etkin bir şekilde giderilmesi mümkündür. Bu konuda Sultangazi  Tamir Servisi, oldukça başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Yaşadığınız bilgisayar arızası sorununa yönelik olarak buradan ihtiyaç duyduğunuz destekleri alabilirsiniz.

Bilgisayar Notebook Arızası Sorunları

Notebook cihazlarda da ortaya çıkan teknik sorunlar, birbirinden farklı yapılara sahip olabilmektedir. Ürününün verimini ve işlevsel performansını olumsuz yönde etkileyen bu sorunlara yönelik mutlaka en iyi çözüm yollarının bulunması gerekir.

  • Hard disk ve mavi ekran arızaları
  • Ekran kırılması ve ekran hasarları
  • Ana kart çipset arızaları
  • Ses ve grafik sistemlerinde meydana gelen arızalar
  • Klavye veya bağlantı noktaları arızaları
  • Sıvı temasına bağlı arızalar
  • Optik okuyucu arızaları

Genel olarak bu türden sorunlarla notebook cihazlarda sıklıkla karşılaşılır. Ürünün markasına uygun yedek parçalarla yapılacak değişimler sonrası, cihazdan bir öncekinde olduğu gibi iyi bir performans alınmaya başlanabilir. Ancak tüm bu tamir ve onarım işlemlerinin yapılması için mutlaka profesyonel bir destekten yararlanılması gerekir.

Garanti Sonrası Tamir Hizmetleri

Yeni satın alınan notebook cihazlar, belirli bir süre garanti kapsamı altında kullanılmaya devam ederler. Ancak bu sürenin bitimindeyse maalesef herhangi bir sorunun oluşumunda bundan faydalanmak mümkün olmaz.

Fakat her şeye rağmen profesyonel hizmetlerin sunulduğu farklı bir yerde bu sorunlara çözüm bulunması mümkün olabilmektedir. Sultangazi  Bilgisayar Tamir Servisi hizmetlerinden faydalanarak, garanti kapsamından çıkmış bilgisayarların onarımı için teknik bir destek alınabilir.

Hızlı ve Kaliteli İşçilik

Günlük yaşamda yapmamız gereken birçok işten dolayı notebook cihazı ürünlerimize daima aktif bir şekilde ihtiyaç duyarız. Bundan dolayı bir tamir ve bakım hizmeti alırken bu işlemlerin olabildiğince kısa sürelerde yapılması bizler için oldukça önem arz eder.

İyi hizmetler sunan teknik bir servis, daima hızlı ve kaliteli bir işçilikle sorunlara en kısa sürelerde çözümler bulabilir. Sultangazi Tamir Servisi hizmetleri kapsamında ilgili tüm çalışmalar, oldukça aktif ve dinamik bir şekilde yapılabiliyor.

 

 

bilgisayar-tamiri

 

 

Sultangazi Bilgisayar Servisi İstanbul’da yaklaşık olarak 12 senedir teknik servis hizmeti veren bir firmadır. Bilgisayar Tamiri ve yerinde bakım hizmeti, Sultangazi Bilgisayar bölgesinde bulunduğu tüm semtlere mahalle ve ilçe semtlerine bilgisayar servisi hizmeti vermekteyiz. Bilişim sektörünün en çok kullanılan, bilgisayar, yazıcı, notebook, netbook, bilgisayarlarını tamir ediyoruz ve yerinde hizmet veriyoruz. Sektördeki diğer bilgisayar firmalarından farklı olarak kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz profesyonel elemanlar en az 5 yıl deneyimlidir.

Evinizde veya işyerinizde Bilgisayar Servisi almak  bilgisayar teknik servisi hizmeti ile tüm laptop, notebook, pc tamiri ve bakım onarım hizmetlerini İstanbul genelinde adresinizde sağlıyoruz. Kurumsal ve bireysel olarak bizden yerinde bilgisayar servisi hizmeti alabilirsiniz.

Teknolojik alanında faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar servisi, elektronik servisi, teknik servisi ve yazılım hizmetleri vermektedir. Ayrıca alarm, güvenlik ve kontrol sistemleri hizmetlerimizde bulunmaktadır.Firmanızın tüm bilişim teknolojileri ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. A’dan Z’ye tüm bilgisayar, server ve yazıcı gibi donanımsal ürünleriniz için yapılandırma, bakım ve arıza tespit onarımları için en doğru adrestesiniz. Bizden teklif almadan kesinlikle karar vermeyin!

 

bilgisayar-tablet-tamiri

 

 

 

bilgisayar-bakim