Yerinde Bilgisayar Servisi


En çok ihtiyaç duyduğunuzda çalışmayan bir bilgisayardan daha sinir bozucu olan hiçbir şey yoktur. Bilgisayarınızın daima en kötü zamanlarda onarıma veya servise ihtiyacı var gibi görünmüyor mu? Belki de nihai belgenin bir sınıf için olması gerekecektir ya da ihtiyacınız olan işi yapamazsınız – durum ne olursa olsun, bilgisayarınizi onarmak çok önemlidir . Bilgisayar endüstrisindeki pek çok teknisyen PC’nizde bir “ayar” yapmak için sabit bir ücret (veya birkaç saat) talep ediyor ve bunları onarmış olduklarını söyleyecektir. Bu, sorununuza yaklaşmanın nadiren en iyi yolu ve sorunun tekrar gelmesini engellemez.

bilgisayarınızı tamamen güvence altına almakla birleşmediğinde spyware kaldırma, disk sürücüsü birleştirme, virüs kaldırma ve tanım güncellemeleri vb. yalnızca geçici çözümlerdir.

PC Bilgisayar Onarım ve Destek Hizmetleri (kısmi liste)
PC Teknik Desteği
PC Onarımı / Sorun Giderme
PC Kurulumu / Kurulumu
PC Eğitimi / Özel Ders
Sistem Güvenliği Testi
Kablolu / Kablosuz Ağ Oluşturma
Donanım Yükseltmeleri / Kurulumu
Yazılım Yükseltmeleri / Kurulumu
İşletim Sistemi Güncelleştirmeleri
Anti-Virüs Kurulumu / Kaldırılması
Anakart Değiştirme
Bellek Yükseltmeleri

Windows’un herhangi bir sürümünü kullanan bilgisayarlarda, özellikle de her zaman açık geniş bant bağlantısına bağlı olması halinde, sık sık bakım ve güncelleme yapılması gerekir. Yeni zayıf noktalar her zaman bulunur ve düzeltilir. Bilgisayarınızı hizmet paketleri ve kritik güncelleştirmelerle güncel tutmak, herhangi bir bilgisayar kullanıcısına öncelik vermelidir.

 

Halen garanti kapsamındaysanız ve izin veriyorsanız, bir bilgisayar kullanıcısı daima bilgisayar onarımı için üreticisine geri gönderir. Birçok yönden, tabii ki, üretici bilgisayarınızı onarmak için en iyi seçimdir. Bununla birlikte, genellikle bir üreticiden bir bilgisayarın geri gelmesini beklemek için harcanan önemli miktarda zaman vardır.

Gerçek şu ki, bir marka üreticisi ya da adı olmayan marka olan çoğu bilgisayar bu günlerde, herhangi birinin yetenekli bir teknisyen . Parçalar genel olarak evrenseldir ve uyumlu değilse, genellikle hızlı bir şekilde bulunabilir.

Peki sultangazi de bilgisayarınıza servis almak için ve onarmak için kime bakıyorsunuz?

Bilgisayar onarımını profesyonel, yetkili ve verimli bir şekilde üstlenebilen nitelikli bir uzman bulmanız zor bir görev olabilir. Size yardım teklif edelim.

Sultangazi Bilgisayar Servisi ve Kolay Yolu Destekleyin!

Yerinde Servis hizmeti

Yerinde bilgisayar destek servisimiz, bilgisayarınızı sabit evinizde işyerinizde yapılmasını kolaylaştırır! Bu bilgisayar kablolarının bağlantısını kesin, arabaya yerleştirin ve onarım atölyesinde bırakın. Dostça teknisyenlerimizden biri evinize veya işyeriniz için doğru yerden olacak ve yerinde bilgisayarınızı tamir edecektir.

Uzaktan Destek

Uzaktan destek hizmeti, çoğu bilgisayarı hızlı ve kolay bir şekilde çözebilir. Yerinde bir randevuya gerek duymaksızın, bu, programınızı kesintiye uğratmadan sizi hızlı bir şekilde çalıştırmanızı sağlayan ideal bir çözümdür.

 

Hızlı bir arıza düzeltmesinden uzaktan izleme ve otomatik bakıma kadar, maliyeti azaltılmış bir zamana kadar her şeyi sunuyoruz. Büyük müşteri hizmetleri ve hızlı dönüş süresi göz önüne alındığında, Sultangazi bilgisayar tamiri, küçük işletmelerinizin ihtiyaçlarını karşılar. Biz de dahil olmak üzere hizmetler sunuyoruz.

Uygun Yerinde Servis ve Uzaktan Destek
Donanım Onarımları ve Yükseltmeleri
Yazılım Sorunlarını Giderme (örneğin, Microsoft Office, Quickbooks, Sage 50, vb.)
Bulut Tarafından Yönetilen Antivirüs ve Güvenlik Duvarı Koruması
Bulut Tarafından Yönetilen Çevrimiçi Yedekleme
Uzaktan Yönetim ve İzleme
Microsoft Office 365 Çözümleri
Ağ (kablolu ve kablosuz)

BİLGİSAYAR ÇALIŞMALARI Bilgisayar Satış ve Onarım, yüksek müşteri hizmetleri seviyesine ve hızlı teslimat sürelerine odaklanmaktadır. Bunu aşağıdakileri hizmetleri yapıyoruz
Uygun Yerinde Servis ve Uzaktan Destek
Yeni Bilgisayar Sistemi Satış ve Kurulum
Kira Bedeli Yenilenmiş Bilgisayar Satış ve Kurulumu
Dizüstü / Masaüstü Onarım ve Yükseltme
Sabit Disk Değiştirme
Veri kurtarma
Veri Yedekleme Çözümleri
Katı Hal Sabit Sürücü Yükseltmeleri
Bilgisayar Temizliği ve Ayarlama
Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılımların Sökülmesi ve Önlenmesi

Daha Fazla bilgi bizim Hakkımızda

birçok insanın bilgisayar onarımı ve servisi konusunda daha iyi bir şeyler ararken keşfettikten sonra  Bilgisayar Satış ve Onarımını 2000 yılında kuruldu. Hedefleri açıktı: mükemmel bir müşteri deneyimi yaratın ve müşterilerimizle özel ihtiyaçlarını karşılamak için yaratıcı ve özel çözümler sunmamızı sağlayan ilişkiler kurun. Bunu başarmak için sürekli iyileştirme, iletişim, dürüstlük ve saygı önemlidir.

Benzersiz yerinde servisimiz, müşterilerin bir teknisyeninin evine ya da işletmesine bilgisayarlarına hizmet etmesini sağlama kolaylığını sevdiklerinin kanıtıdır.